LOS05016T1 1/6 Super Rock Rey 4WD Rock Racer RTR, Raceline
Deze nieuwe Super Baja Rock Rey van LOSI is de nieuwe generatie 4WD Truck met veel innovaties. Snelheden van over de 100 km/uur is geen probleem! Deze Losi® Super Baja Rey® truck is in de schaal 1/6 en zet de nieuwe normen qua detaisl en eenvoud. Als je op zoek bent naar de realistische rijeigenschappen met een hoge kwaliteit standaard mag deze Super Baja Rey zeker niet in je RC garage ontbreken.
Voorzien van een authentieke vierdelige carrosserie, een krachtige rolkooi met bestuurdersfiguren en LED verlichting aan de voor- en achterkant. Geschikt tot wel 6S Li-Po accus, eenvoudige aanpassing van de overbrenging d.m.v. de speciale toegang plaat aan de onderkant van het chassis. In nog geen tien minuten past u de overbrenging aan en is de speciale motor steun al voorzien van alle mogelijk overbrengingen, zodat verkeerd afgestelde afstanden van de tandwielen uitgesloten is.
Alle delen zijn zeer makkelijk toegankelijk en hebben wij uiteraard alles voor u uit voorraad leverbaar mocht er toch iets gebeuren. Set is voorzien van de Spektrum ™ DSMR® geïntegreerd met AVC®-technologie, dit maakt het besturen van dit model zelfs voor de minst ervaren rijder, een echte peulenschil.
Qua accu's heeft u diverse mogelijkheden, van 1 x 4S, 1 x 6S, 2 x 2S tot 2 x 4S:. Bij enkele accu's, (1 x 4S of 1 x 6S), heeft u een EC5 jumperkabel nodig.
Specificaties
- Bouwtijd: Niet nodig
- Snelheid: 100+ Km/h
- Lagers: Volledig kogel gelagerd
- Kap: 4 Delig gespoten en bestickerd
- Lader: (Niet inbegrepen)
- Chassis: 4 mm, 6061-T6 Aluminum
- Differentieel: Waterdicht planitair
- Aandrijving: 4WD
- Overbrenging: 8.22:1
- Tandwielen module: 1.5
- Bodemvrijheid: 76.2 mm
- Hoogte: 279.4 mm
- Lengte: 774.7 mm
- Breedte: 396.2 mm
- Wielbasis: 495.3 mm
- Motor afmeting: 58 x 88 mm 750kv
- Motor Type: Sensorloze Brushless
- Radio: Spektrum DX2E ACTIVE with AVC
- Servos: Metalen tandwielen
- Schokbreker type: Olie gevuld
- Schaal: 1/6
- Controller: Inbegrepen
- Vering: Onafhankelijk
- Banden Compound: Medium
- Banden Diameter: 152.4 mm
- Auto type: Desert Truck
- Water-bestendig: Ja
- Gewicht zonder accu's: 8.8 kg
Wat krijgt u?
- Losi® Super Rock Baja Rey™ RTR
- Spektrum DX2E ACTIVE zender
- Spektrum SRS6000 DSMR AVC ontvanger
- Dynamite Fuze 1/6th 750Kv Brushless Motor
- Dynamite Fuze 160A ESC
- Spektrum 1/6 Servo met metalen tandwielen
- Gebruiksaanwijzing
Wat heeft u nog nodig?
- 1 x 4S, 1 x 6S, 2 x 2S tot 2 x 4S LiPo met EC5™ connectors
- Geschikte Li-Po lader
Valideer uw login
INLOGGEN
Een account aanmaken